Допомога в ліквідації та реорганізації підприємства

Недаремно говорять, що бізнес – справа на власний страх та ризик. За час незалежності мільйони громадян нашої країни пробували займатись підприємницькою діяльністю. Хтось зумів досягти неймовірних вершин і сьогодні по праву вважається успішним бізнесменом, забезпечивши щасливе життя своїм нащадкам на декілька поколінь вперед. Але, є й ті, хто змушені були завершити займатись діяльністю. Справи у них не пішли так, як планувалось.

Варто відзначити, що у випадку такої невдачі, необхідно грамотно оформити процедуру ліквідації підприємства. Іноді все настільки погано, що доводиться оголошувати ще й про банкрутство. В цей період горе-підприємець не може зібратись з думками, йому важко зробити все потрібним чином. Тому, найкраще заручитись підтримкою компетентного юриста lawflagman.com.ua.

Варто розрізняти повну та часткову ліквідацію чи реорганізацію підприємства. Іноді власник бізнесу не має можливість продовжувати діяльність, передаючи права на управління іншій особі. В такому випадку може змінюватись юридична назва, фактична назва, адреса розташування офісу та склад учасників. Будь-які нові дані оперативно повинні бути внесені у державному реєстраторі юридичних осіб.

Ліквідація ФОП завжди проходить за традиційним алгоритмом. Спочатку необхідно зібрати та подати всі документи в державні органи. Державний реєстр перевіряє правильність заповнення паперів, актуальність інформації, повноцінність даних. Надалі уже юрист надає допомогу, супроводжуючи підприємця при перевірці документів в органах ПФУ і ДФС. Кінцевий етап – офіційна ліквідація ФОП і занесення такої інформації до відповідного реєстру.

Процедура банкрутства виглядає приблизно ідентично, але є певні відмінності. Документи подаються не лише до державного реєстру, але й до суду. Професійним юристом здійснюється супровід під час всіх цих професій. Якщо не має абсолютно ніяких претензій до документів чи порушень алгоритму процедури банкрутства, то виноситься судом відповідне рішення. Інформація про припинення ТОВ також вноситься у відповідний реєстр. Тепер громадянин не буде фігурувати в відповідних базах в якості власника того чи іншого підприємства, у нього не буде ні перед ким абсолютно ніяких зобов’язань, завдяки чому в майбутньому можна почати займатись бізнесом з чистого аркуша, не зважаючи на гіркий досвід в минулому.

Джерело: https://lawflagman.com.ua/

Комментарии к записи Допомога в ліквідації та реорганізації підприємства отключены

Комментарии закрыты

Оставить комментарий
  • Smru.ua.com © 2013 Все права защищены. Копирование материалов разрешено только с указание активной ссылки на источник.
  • Яндекс.Метрика