З оптики — в нове життя!

Очі — це прикраса, якою людина наділена не спроста: їх колір визначає характер, виріз — національність, розмір — красу, а погляд — глибину сутності, яку можна окунутись назавжди… Зір — це одне з найпотрібніших чуттів, без якого житття не може бути повноцінним, не може приносити стільки радості, вражень і знань. Не даремно кажуть, що “очі — відображення душі”.

Оптика — це власне те місце, в якому Ви можете знайти все для корекції та захисту зору, окраси очей, підкреслення стилю. Також різні лікувальні засоби (з запропонованого асортименту та на замовлення), креми для повік, укріплюючі гелі для вій та багато іншого.

Наприклад, в вишуканих діоптрійних окулярах Ви не тільки зможете краще бачити, а й підкреслити риси обличчя, додати чогось новенького і свіжого до свого вигляду: може строгості, а може — легкості! Окуляри без діоптрій — як аксесуар до ділового, романтичного або вуличного стилів. Зір не коректує, але й на очі не шкодить. Це так само, як одягнути браслет, сережки або кольє. А щоб вони виконували якусь потрібну функцію — можна нанести покриття, яке захищає від випромінювання монітора, але це добре якраз для тих, хто довго сидить за комп’ютером.

Якщо не хочете носити окуляри, є прекрасний вихід: лінзи! Їх практично не видно, а свою функцію вони виконують на всі сто відсотків. Головне за ними правильно доглядати: тримати у спеціальниому розчині в ванночках, правильно “одягати”. З ними навіть ніхто не помітить, що у Вас є якісь вади зору. До речі, якщо Ви хочете змінити колір очей або зробити їх котячими, акулячими, з різними орнаментами або ще чимось — на допомогу прийдуть також лінзи! Вони так природньо виглядають, що люди страшенно здивуються, коли побачать в Вас такі зміни. Так що, якщо хочете когось шокувати — обов’язково придбайте такі. Тим більше, що і коштують вони зовсім не багато, а задоволення буде ніби на мільйон доларів!

Якщо оптика хороша, то спеціалісти завжди підберуть все ідеально. Там працюють окулісти, які ще й чудово розбираються в моді, брендах, мають відчуття смаку і стилю. Вони точно знають, що очі — це 50% образу і користуючись цим, роблять чудеса.

Так що коли вирішите влаштувати собі шопінг, не забудьте завітати в оптику, внесіть її в обов’язковий перелік закладів, які потрібно відвідати. Вийшовши звідти, відчуєте, що Ваше життя змінилось. А це — дуже цікаве і потрібне відчуття. Ви про це точно не пошкодуєте! І по-новому подивитесь на світ.

Комментарии к записи З оптики — в нове життя! отключены

Комментарии закрыты

Оставить комментарий
  • Smru.ua.com © 2013 Все права защищены. Копирование материалов разрешено только с указание активной ссылки на источник.
  • Яндекс.Метрика